programma foto's forum contact
13/03
LEONA - funk soul - entree € 4
25-jaar netwerk =- afterparty met Ome Funk   BESTEL 

Categorie: Concert
Zaal open: 21:00
Eindtijd: 02:00
Website: http://leona-inc.com/
Kosten deur: 4
Kosten voorverkoop: 4
Voorverkoopadressen: let op kaarten kopen via primera is ex fee per kaart! kaarten via onze site is ex fee per bestelling dus stukje goedkoper

25 jaar Stichting Netwerk Hoorn jubileumconcert!
Tickets slechts 4 euro (inclusief extra jubileum verrassing!)

let op bezoekers die al eerder duurdere kaarten hebben aangeschaft 
verzoeken wij een mail te sturen naar info@manifesto-hoorn.nl
Zij krijgen restitutie bij de kassa!


LEONA
FUNK/SOUL VAN INTERNATIONALE KLASSE
Een optreden van deze achtkoppige funk formatie is zelfs voor de meest verwende muziekliefhebber bijna niet anders te ondergaan dan als een soort natuurfenomeen; er gaat een spectaculaire kracht en schoonheid van uit, die ontzag inboezemt! Een adembenemende live-act met stevige wortels in de beste tradities van rock, soul, blues en funk, maar tegelijkertijd buiten alle bestaande genres opererend.
 
Het bijzondere van de muziek van Leona zit hem in de doeltreffende combinatie van dikke beats, vette soul, onvervalste rock én prachtig verfijnde harmonieën. Deze combinatie wordt belichaamd door het optreden van de zangeres van de band, Leona zelf- stoer en sexy tegelijk. Het is natuurlijk haar lekker vuige doch uitermate melodieuze lead-zang, die het meest opvalt, maar vlak vooral de rest van de band niet uit! Die stevige beats worden immers verzorgd door de ritmesectie, in de personen van Lean Robbemont op drums en Marc Vandes op bas. De rock komt uit die zagende gitaren van Jeffrey Poll, de soul uit de keyboards en die extra verfijning komt uit de kelen van drie geweldige backing vocalisten. Leona is dansbaar en ready to make you Strut It!

Leona Live bestaat uit:
Drums: Lean Robbemont
Bass: Marc Vandes
Keys: Jack van Ven
Guitar: Jeffrey Poll
Backing vocals: (line up van 3) Alexander Brinks, Noortje Fasseart, Claudine Muller en Jorginho Paunussa
http://www.leona-inc.com/




Afterparty met Ome Funk (Soulclap) staat bekend als een muzikale alleseter en draait (van vinyl!) het beste uit diverse muziekstijlen zoals: funk, lounge, (nu) jazz, feel good soul, latin, disco, 70’, 80’s & 90’s classics, soulful house, wereldmuziek, broken beats, funky breakbeats, hiphop en alternatieve muziek waarbij de soul & funk in de muziek de rode leidraad is.

Het motto van Ome Funk is dan ook “Funkiness alom met grooves vanuit de ziel”


 

terug naar vorige pagina


Welkom op de website van het Hoornse poppodium Manifesto!
 

Lokale bands gezocht 02-09-10
 

Lokale jonge bands zijn elke 1e donderdag van de maand welkom op het DonderPopCafe i.s.m. muziekschool Boedijn.
Wil je spelen? stuur dan een mail naar info@manifesto-hoorn.nl !

 

 


Lees verder...
facebook of hyves vrienden maken kans op gratis tickets! 01-09-10
 

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001473619303  
of hyven: http://manifesto-poppodium.hyves.nl/ 
Meld je aan en maak kans op gratis kaarten voor events!!


Lees verder...
BEANS & FATBACK zat 2 okt,. 24-08-10
 

Deze geweldige liveband verdient een vol Manifesto, de vvk loopt al als een speer, eerste 100 kaarten verkocht, Hoorn mag trots zijn op deze muzikale ontdekking van 2010, dus mis 't niet!!!

Check de muziekjes en koop je kaarten! en er komen heel bijzondere gasten meespelen (we verklappen er vast 1 een zekere Tim Knol psst niet verder vertellen....)  , voorverkoop gaat lekkerrr.... dus halen die kaarten..

De afterparty is in vertrouwde handen van dj's Harry S & Begt

http://www.youtube.com/watch?v=r7ibdP7TPzI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=n8epCv8I9Pg


Foto evenement

http://www.beansandfatback.nl/


Lees verder...
THE LAST WALTZ 10-08-10
 

“It started as a concert.

It became a celebration.

Now it’s a legend.”



 


Lees verder...
Zet Kunst & Cultuur op de kaart! 08-06-10
 

Doe mee en zet kunst & cultuur op de kaart!

Zet kunst en cultuur op de kaart

Kunst en cultuur zijn van ons allemaal en vind je waar je ook kijkt. Een gebouw, theater, film, muziek of street-art. Kunst en cultuur zijn niet meer weg te denken en maken ons leven bijzonder. Op het nieuwe online platform www.zetcultuuropdekaart.nl kan iedereen de waarde van kunst en cultuur laten zien. Wat betekent het voor jou, de mensen om je heen en de rest van Nederland?


Lees verder...
GEEF JE NU OP VOOR GITAARWORKSHOP MET RUBEN HOEKE in 2011 17-12-09
 


Lees verder...
The Last Waltz 15-12-09
 




 


Lees verder...
CULTUURKAART ook in Manifesto 23-10-09
 


Met de Cultuurkaart kan je vanaf 14 november ook in Manifesto je concertkaartje betalen aan de kassa. Vanaf die datum heeft ons podium
een pin terminal en kan je met de cjp cultuurkaart terecht aan de kassa!


Lees verder...
NIEUWSBRIEF ONTVANGEN? 18-08-09
 

Zet je op de mailinglist en ontvang maandelijks onze nieuwsbrief!

Stuur een mailtje met je naam en emailadres naar

administratie@manifesto-hoorn.nl

Speciale acties voor lezers van de mailinglist!
Win gratis kaarten voor avonden in Manifesto!
Hoe?
Door maandelijks onze nieuwsbrief te ontvangen maak je kans op GRATIS kaarten voor concerten en andere evenementen in Manifesto.

 

 


Lees verder...
25-06-09
 

Ons programma wordt ondersteund door het:


Lees verder...
MANIFESTO TEGOEDBONNEN ALLEEN GELDIG BIJ ENTREE T/M 10 EURO! en uiterlijk tot 1.1.2011! 09-06-09
 

De Manifesto Tegoedbonnen zijn alleen geldig bij concerten/dance events tot/met 10 euro entree. Bij duurdere avonden zijn ze NIET geldig!
Wie nog bonnen heeft van het Pepperfestival kan ook even mailen naar Frank (info@manifesto-hoorn.nl) ! 

Per 1 januari 2011 vervallen de tegoedbonnen dus maak er gebruik van!

 

 


Lees verder...

Download de technische rider van Manifesto
Download het Manifesto lichtplan

Contact
BEZOEKADRES
Manifesto
Holenweg 14c
1624 PB Hoorn (NH)

Tel 0229-249839
Fax 0229-218525
Email info@manifesto-hoorn.nl

Programmeur programmeur@manifesto-hoorn.nl



Onze samenwerkingspartners/links
Peticantus
Jazz Affairs
Stichting Netwerk
Club Alive
Hardcore Hooligans
Heavy Metal Maniacs
Podiuminfo